Tesettürümüzde Baş Örtülerimiz...

Dünyaya geldiğimiz andan itibaren,  kurulmuş bir makina gibi bir çok şeyi belli kalıplar halinde yaparız. Bunlardan en önemlisi de kıyafetlerimizdir. Çevresel , ailesel ve iç dünyamızın ve inancımızın birleşmesi ile kalıplarımızı değiştirmek ve var olan değişikliğe de ayak uydurmak durumunda kalırız.   Değişen kalıplar içinde kıyafetlerimize gelen yeniliklerle beraber yaşamımıza moda terimi de ilave olmuştur.Dünyaca ünlü markalar oluşmuş , değişiklikler ve rahatlık ön planda tutulmuştur.

Tesettürlü bayanlarda bu konuda unutulmamıştır. Yakın bir zamanımıza kadar tesettürlü bayanlara uygun kıyafet olmaması ve olanlarında mecburen kullanıldığı dönem iken şimdi özellikle bir sektör haline gelmiş bu durum biz tesettürlü bayanlarıda rahatlatmıştır.

Modanisa bu konuda bize çok yardım etmek ve kolaylık sağlamak için var olan internet mağazamızdır. Şalları , tunikleri , bol paça pantolonları , etekleri .. derken tesettürün anlamını yitirmeden de şık olabilmemizi sağlamakla kalmıyor alışverişlerimizde kargo, ödeme şekli, çeşit fazlası gibi konularda da farkındalığını ortaya koyuyor.
Tesettürümüzde vaz geçemediğimiz baş örtümüz , eşarptan sonra yerini şala bırakırken yeni bağlama şekilleri de gündeme gelmiş oldu. Rahatlığı ve kullanımında ki kolaylığı göz ardı edilemezken bu durum  her bayana yansıdı.
Modanisa nın şimdi de bir kaç tane rahat ve kullanışlı şallarını sizinle paylaşmak isterim.
"Rahatlıkla bağlanması, hafiifliği ile ve büyüklüğü ile kolaylık üstüne kolaylık sağlayan şallar ve bağlama şekilleri ile de fark atmaktadır.Kenarlarına gelen küçük bir dantel veya işleme de farkını ortaya koymaktadır."

Omuzlara atılacak kadar büyük olmasıda özel günlerin hediyesi olmayı da cazip kılmaktadır.

0 Response to "Tesettürümüzde Baş Örtülerimiz..."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme