Adwin ile ilk 5000 kişiye Bonte Çikolata Hediye

Peki Adwin ne mi?

Adwin, sevdiğin markaların eşsiz kampanyalarını sana sunan mobil bir aplikasyon. Adwin'i indirerek sen de hemen kazanmaya başlayabilirsin. Üstelik IWNWtqOHFH referans kodunu da girdin mi sürpriz hediyen seni Adwin'de bekliyor olacak!

http://www.bit.ly/Adwin
KATILIM KOŞULLARI

1- Kampanya 3 Eylül 2013 - 20 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerlidir. 
2- Referans sistemi ile davet edilen ve daveti kabul edip uygulamaya referans şifresi ile katılan herkes bir defaya mahsus Kahve Dünyası’ndan 50 gr’lık Bonte kazanacaktır.
3- Referans sistemine davetler/ayarlar sekmesinden ulaşabilirsiniz. 
4- Şifreniz, kampanya takip sayfasında kazandıklarımın içerisinde yer alacaktır.
5- Kampanyaya katılım 1 (bir) ile sınırlıdır.
6- Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz
7- Hediyenizi Kahve Dünyası Mağazalarından şifreniz ile alabilirsiniz. (Sabiha Gökçen Havaalanı, Metro’lar ve Corner’larda geçerli değildir)
8- Şifrelerin son kullanma tarihi 21.09.2013 dir. Bu tarihe kadar kullanılmadığı takdirde şifreler kendiliğinden iptal olur. 

9- 50 gr Bonte ürünleri: Bitter, sütlü, bitter portakallı, sütlü portakallı.  
10- Ödüller nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.
11- Kampanyaya katılım ücretsizdir.
12- Kampanya 5000 adet ile sınırlı olup, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
13- Adwin Mobile ve Kahve dünyası çalışanları ile 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar dahi ikramiyeleri verilmez.
14- Kampanyanın konusunu oluşturan hizmet ve/veya ürünlerin taahhüt edildiği şekilde tam veya gereği gibi yerine getirilmesinden, bunların yerine getirilmesi sırasında veya neticesinde doğabilecek hasar veya zararlardan, bunların iptal edilmesinden veya herhangi bir şekilde hizmet ve ürünlerin tarafınıza sağlanmasından doğrudan ve tek sorumlu Kahve Dünyası’dır.
15-Talihliler ödüllerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ödülü değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
16-Uygulamayı kullanmaya başlayarak kampanyaya katılan tüm kullanıcılar iş bu katılım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve bu koşullarda yer alan kuralları, kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
17- Kahve Dünyası Mağazaları: İstanbul; Acıbadem, Alkım, Bostancı, Büyükada, Dalyan, Göztepe, Palladium AVM, Pendik Via Port AVM, Suadiye, Ziverbey, Akaretler, Akbatı AVM, Akmerkez, Ataköy Marina, Ataköy Plus AVM, Atirus AVM, Şehr-i Bazaar AVM, Beylikdüzü, Cevahir, Eminönü, Kabataş, Nuruosmaniye, Ulus, Yeşilköy, Levent, Otim Fulya, Sefaköy Armonipark, Nişantaşı, Torium AVM, Şişhane, Mecidiyeköy Rönesans, Kemerburgaz, Özyeğin Ünv, Forum İstanbul, Elmadağ, Nişantaşı City’s AVM  Adapazarı; Ada Center AVM, Serdivan AVM  Ankara; 365 AVM, Beğendik AVM, Armada AVM, Uğur Mumcu  Aydın; D-Marin Didim, Forum Aydın, Kuşadası Bursa; Anatolium AVM, Bursa Korupark, Zafer Plaza AVM, Kent Meydanı Eskişehir; Eskişehir Anadolu Ünv, Kanatlı AVM, Espark AVM, Özdilek AVM İzmir; Agora AVM, Swiss Otel İzmit; Gebze Center AVM, İzmit, İzmit Yahya Kaptan Muğla; Marmaris, Bodrum, Turgut Reis Trabzon; Varlıbaş, Forum Trabzon Diğer; Denzili Forum Çamlık, Kayseri Forum, Konya Kent Plaza, Kütahya Sera AVM, Mersin Forum, Samsun Piazza AVM, Kahramanmaraş Piazza AVM

0 Response to "Adwin ile ilk 5000 kişiye Bonte Çikolata Hediye "

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme