Bu yaz kelebekler,Forum İstanbul,da ziyaretçileri için uçuşacak!

Kelebek Avına Hazır mısınız?

Forum İstanbul, İstanbul Shopping Fest süresince ziyaretçilerini ‘sanal’ kelebek avına davet ediyor. Yakalanan her kelebek, indirim veya sürpriz hediyelere dönüşüyor.
Bu yıl üçüncü 8-30 Haziran 2013 tarihleri arasında 3. kez gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest kapsamında,  1 Haziran - 13 Temmuz tarihleri arasında, ziyaretçilerine özel bir kampanya hazırladı.

Avrupa’da ilk kez gerçekleştirilecek iButterfly uygulamasıyla, Forum İstanbul’da 6 hafta boyunca kelebek avı yaşanacak!

Ziyaretçiler, akıllı telefonlarına App Store veya Google Play’den  indirdikleri iButterfly uygulaması aracılığıyla görebilecekleri 6 farklı kelebek çeşidini yakalamaya çalışacak. Yakalanan her kelebek ziyaretçilere, sinema biletinden, farklı mağazalardan hediye çeklerine ve özel indirimlere kadar uzanan geniş bir yelpazede hediyeler kazandıracak. 13 Temmuz Cumartesi günü  sadece belli bir saat aralığında uçacak olan Altın Kelebek’i yakalamayı başaran ziyaretçiler ise büyük ödül iPad’in sahibi olacak.

iButterfly deneyimini yaşamak ve eğlenirken kazanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey; iButterfly uygulamasını, iPhone ya da Android işlemcili akıllı telefonlarına indirmek.

0 Response to "Bu yaz kelebekler,Forum İstanbul,da ziyaretçileri için uçuşacak!"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme