Türk Telekom YoYo Araç Kiralama Kampanyası


1– 28 Şubat 2013 tarihleri arasında tüm Yoyo noktalarında yıllık 69TL üyelik ücreti 29TL’dir, ayrıca ilk YOYO kiralamada 1 saat kullanımdan sonraki 2 saat kullanım hediye edilecektir. Firma hakkında bilgi edinmek için www.driveyoyo.com

Kampanya Kuralları:
*Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avealılar kampanyadan yararlanabilir.
*Şifrenin kiralama sırasında ilgili yetkiliye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
*Kampanyadan Türk Telekom ev telefonu müşterileri bir kere yararlanabilmektedir.
*Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı DRIVE YOYO, Avea İletişim Hizmetleri ve Türk Telekomünikasyon A.Ş de saklıdır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?
28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri YOYO boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616'ya (örnek: YOYO 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616'ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea' lılar YOYO yazıp 5060'a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060'a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklıdır.

Kampanyadan Müşteri Nasıl Yararlanacaktır?
Türk Telekom ev telefonu olan müşteriler:
o SMS: Üç farklı operatörden YOYO boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte sabit ev telefon numarasını 6616’ya göndererek (örnek: YOYO 2121234567). 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.
o TT Çağrı Merkezi: Çağrı Merkezi kanalı ile şifre isteyen müşterilere 444 1 444 ü arayarak “Yoyo Kampanyası” şifresi alabilecektir.

Avea’lı müşteriler kampanyadan nasıl yararlanabilir?
Avea’ lılar YOYO yazıp 5060’a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.

YOYO - Kullan Bırak Otomobiller from YOYO on Vimeo.

0 Response to "Türk Telekom YoYo Araç Kiralama Kampanyası"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme