Üye Olan Herkese Deni&Gabi Saat Hediye...

Yeni alışveriş veriş alışkanlığım Netvarium kuruluşunun 1. Yılına özel tüm üyelerine Deni&Gabi kol saati hediye ediyor. Çok şık saatlerden ben hemen bitane kaptım :) Üstelik buradan üye olduğunuzda koşulsuz şartsız kullanabileceğiniz 10 TL. değerinde hediye puanınızda anında hesabınıza yükleniyor. Hadi bu güzel kampanyalar bitmeden hemen üye olun ve bu jestimi de unutmayın ;)

3 Response to "Üye Olan Herkese Deni&Gabi Saat Hediye..."

 1. Adsız says:

  9,9 tl de kargo ücreti ödeyin

  Adsız says:

  boş iş kandırmaca

  Adsız says:

  Merhaba,
  Bizde bu hediye denilen saat görünümlü şeylerden sipariş ettik ve geldi. beyaz saatler duvar boyası ile boyanmış. kolunuza taktığınızda heryeriniz kireç gibi oluyo. plastik kayışlı saatlerin plastikleri kopuk. yani aldık ve yantarafımızda bulunan çöp sepetine fırlattık. insanları sadece internet sayfasının reklamına yönlendiriyor. ama bu reklamın sonucunun kötü olması sebebi ile netvarium artık 500 kişilik şirket çalışanlarımız için boş bir site görünümlü düzenbazların işletmesidir.
  biz kandırıldık siz kandırılmayın. gidin eminönünden 5 tl ye daha şık saatler alın. emin olun pişmanlık yaşamamak adına en sağlıklısı bu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme