Güzelleştiren Sağlık!

Elma : Cildi destekleyen E vitaminini vücudunuza almanın en kolay yolu elma yemektir. İçerdiği folik asit sayesinde, teniniz parlak ve duru bir görünüm kazanır.

Yaban Mersini : İyi bir antioksidandır. Özellikle cildinizin kendini yenilemesine yardımcı olur. Güneşin deriye verdiği zararları azaltır.

Kaju : İçerdiği selenyum, vücudun proteini doğru kullanmasına yardım eder. Bu da parlak bir cilt ve saçlara kavuşmanızı sağlar.

Somon : Omega 3 bakımından çok zengin olan bu balığın sağlığınız için ne kadar önemli olduğunu artık biliyorsunuz. Ancak güzelliğiniz içinde somon yemelisiniz çünkü cildinizin kurumasını önler.

Ispanak : A ve C vitaminlerinden zengin olan bu sebze, içerdiğin vitaminler sayesinde vücutta bulunan sebumu, saç köklerini iyileştirici bir hale sokuyor.  Yani, sağlıklı saçlar!

Yumurta : Uzmanlar hala üstünde tartışsın ama biz saç ve cilt için çok yararlı olduğunu söyleyelim. B12 içeren yumurta güzellik için şart!

Yeşil Çay : Sadece kalorisi az, sıcak bir içecek değil. Polyphenois bakımından çok zengin; bu da iltihaplanma ve kızarıklık oluşumunu engelliyor.

Yoğurt : Artık sadece kemik sağlığınız için değil, güzelliğiniz için de yoğurt yiyin. Daha parlak ve pürüzsüz bir cildin destekleyici yoğurttur.

Baklagiller : Onlar tam bir protein deposu.. Saç için ne kadar değerli olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.

Kaynak : MSN Kadın

0 Response to "Güzelleştiren Sağlık!"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme