9 TL.'ye Apple iPod Shuffle VipDükkan'da...

5 Response to "9 TL.'ye Apple iPod Shuffle VipDükkan'da..."

 1. Adsız says:

  siteye girebilsek alıcaz ama kilitlenmiş resmen

  Adsız says:

  arkadaşlar ipod satıldığı falan yok, saat başlarında siteyi resetliyorlar,sen herkes hucum etti sanıyorsun,tekrar acıldığında stok yok yazıyor,yani kimse alamıyor ipod ,üye kazanabilmek için yapılan hileler bunlar.

  Adsız says:

  Bir yazılımcı olarak 5 saniye süreyle sayfayı yenileyip eğer stok geldiyse uyarı veren bir sistem geliştirdim. Ve her stok eklenişinde haberim oldu. Alışveriş sayfasına geçtiğimde ürünün adedi seçilemediği için sepete eklenemiyordu. Bu işlem defaatle sürdü. Yine de olmadı. Bence bu site ürünü koyuyor 1-2 dakika var gibi gösterip tükendi diyor. 10 kere mi adet seçiniz bölümü aktif olmaz. Kesinlikle kasıtlı bir hareket. İnsanları umutla bilgisayar başına dikiyorlar. Gerçekten kınıyorum.

  Adsız says:

  Bundan sonra www.vipdükkan.com dan alışveriş yapacağım varsa bile yapmam soğuttular resmen

  Vipdukkan says:

  Merhaba;

  Öncelikli olarak daha öncesinde yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Siparişleriniz ya da sitemiz ile ilgili soru ya da sorunlarınızı daha hızlı yardımcı olabilmemiz için, konuyu ve sitemize üye olduğunuz mail adresinizi yazarak yardim@vipdukkan.com adresine mail göndermeniz halinde sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplayarak çözüme ulaştırabiliriz.

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Vipdükkan Ekibi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme