Arkadaşını Davet Et 10 TL. Kazan...

  Şunu kabul etmek gerekir ki;market reyonlarının arasında bir ürün bulmak için zaman harcamak ve dolu poşetlerinizi eve taşımaya çalışmak  yerine kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.Fiyatbilir tüm bunları sizin yerinize yapar,hem de kapınıza kadar ücretsiz getirerek.

Arkadaşlarına Fiyatbilir.comdan bahsetmek mi istiyorsun ?
Eğer öyleyse size çok teşekkür ederiz. Bizim de sizin bu büyük yardımınızdan dolayı size davet ettiğiniz her arkadaşınızın bir yıl boyunca yaptığı alışverişin %2 sini size hediye indirim olarak sunuyoruz.
Arkadaşını Davet Et programımızla daha bir çok indirim ve hediye kazanabilirsin.

Nasıl Çalışıyor:

Öncelikle size bu sayfada sunulan davet araçlarından her hangi birisiyle arkadaşınızı davet etmelisiniz.

Her davet etmiş olduğunuz kullanıcı başına alışveriş yaparsa anından 10 TL kredi alıyorsunuz ve her 50 TL kredi için bir krediniz kadar değerinde bir hediye çekine sahip oluyorsunuz. Bu hediye çekini dilediğiniz alışverişlerinizde doğrudan kullanabiliyorsunuz.

Bununla birlikte sizin davet etmiş olduğunuz kullanıcıların bir yıllık alışverişlerini takip ediyoruz, yıl sonunda yapmış oldukları toplam alışveriş üzerinden %2 sini size indirim yada hediye çeki olarak veriyoruz.
Not: Arkadaşlarınızın yapmış olduğu çekli alışverişlerden kazanılan krediler bu kapsamda sayılmaz. Sistemimiz bunu belli periyotarda kontrol edip silecektir. Çeksiz yapılan her alışverişten doğan kredinizi kullanabilirsiniz.

0 Response to "Arkadaşını Davet Et 10 TL. Kazan..."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme