Hediye Kazanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı...


Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 88. Yılı Şerefine düzenlediğimiz çekiliş ile Facebook Sayfamızı 88 arkadaşı beğenen takipçilerimiz arasında yapılacak çekiliş ile facebook takipçilerimizden birine 105 TL. değerinde 1 aylık Gençlik İksiri IMEDEEN Derma One Hediye Ediyoruz.

Çekilişimize Katılmak için en geç 29 Ekim 2011 Cumartesi Günü Saat 20:00'a kadar Facebook Sayfamızı beğenen enaz 88 arkadaşınızı gösteren ekran görüntüsünü Facebook Sayfamızın Duvarına göndererek kendinizi etiketlemeniz gerekmektedir. (Örnek Ekran Görüntüsü Aşağıdadır)

İşte Hediyemiz :


IMEDEEN Derma One™

IMEDEEN Derma One; cildin doğal destekleme yapısında bulunan elementler ile aynı işlevi gören proteinler ve nem tutucu polisakaritlerden oluşan Marine Complex™ içeriğiyle ilk yaşlanma belirtileri üzerinde etkilidir. Formül, cilt sağlığı ve kolajen oluşumu için temel içerikler olan Çinko ve C Vitamini ile zenginleştirilmiştir.
  • Cildin yapısını ve kalitesini düzeltmeye yardımcı olur
  • Nem dengesini sağlamaya ve güçlendirmeye yardımcı olur
  • Cildin parlaklık kazanmasına yardımcı olur
  • Tüm yüz ve vücutta; cildi yumuşatır, nemlendirir ve elastikiyetini artırmaya destek olur
“Son yapılan bilimsel çalışmaların sonucuna göre; IMEDEEN’in tescilli içerik maddesi Marine Complex™ cilt hücrelerinin ömürlerini uzatarak doğal yaşlanma sürecini yavaşlatmaktadır.”
Dr. A. El Ghalbzouri, Leiden Üniversitesi Tıp Merkezi
Bilimsel çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın

Örnek Ekran Görüntüsü : 


0 Response to "Hediye Kazanmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı..."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme