Tüp Bebek İçin Kampanya

Kampanyaya katılan diğer tüm başvuranlar, "muayene, hormon tahlili ve sperm tahlili"ni içeren kısırlık taraması hizmetinden sadece 12 TL katkı payı ödeyerek faydalanacaktır. Bu çiftlerden tüp bebek yöntemiyle bebek sahibi olması önerilenlere de tedavi ücretinden % 20 indirim imkanı da sağlanacaktır.

akay_detay1Kampanyaya Katılanlar, Nasıl Bilgilendirilecek?

Kampanyaya başvuran herkes Akay Tüp Bebek Merkezi hasta hizmetleri ekibi tarafından aranıp özel indirimler konusunda en kısa sürede bilgilendirecektir.

Akay Tüp Bebek Merkezi

Akay Tüp Bebek  Merkezi, teknolojik donanımıyla ve uzman kadrosuyla cocuk sahibi olmak isteyen ailelere Ankara'da hizmet vermektedir. Hastaya olan "hasta dostu" yaklaşımımız ve bugüne kadar bir çok başarıya imza atmış deneyimli ekibimizle Akay Hastanesi bünyesinde teknolojinin bize sağladığı bütün imkanları anne baba olma isteği olan çiftlere sunuyoruz. Dünya standartlarındaki teknik donanıma sahip merkezimizde, ameliyathane, androloji ve embriyoloji laboratuvarı bulunmaktadır. Akay Tüp Bebek Merkezi'nin deneyimli ekibi, çocuk özlemi içinde olan çiftlere, tıp biliminin elinden gelebilecek en doğru ve en etkin yardımı sağlamayı hedeflemektedir.

Mutluluğu Hep Birlikte Kucaklayalım

Adres: Akay Caddesi Büklüm Sokak No:4 Kavaklıdere-Ankara
Tel: 0312 4165252
www.akaytupbebek.com

0 Response to "Tüp Bebek İçin Kampanya"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme