Doğal Makyaj Sırları...

Yüzünüzde makyaj yokmuş gibi doğal, yeni makyaj yapmışsınız gibi bakımlı görünmek istiyorsanız; önerilerimize göz atın! Daha parlak gözler, dolgun kirpikler için makyaj sırları...

Cildinizi Nemlendirin!
Güzel ve bakımlı görünmenin en temel adımı sağlıklı bir cilde sahip olmaktır. Hem yaz hem de kış mevsiminde cildinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir nemlendirici krem muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. Makyajınızın pürüzsüz olması için temiz cilde nemlendirici krem uygulayıp yaklaşık 2 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Nemlendirici kremler; cildinizi besler, ışıltı katar…
Zemini Hazırlayın!
Makyaja başlamak için nemlendirici kreminizi sürdüğünüze göre bir sonraki uygulamaya geçebilirsiniz yani fondöten kullanımına! Doğal, ince yapılı ve yoğun nem sağlayan fondötenleri tercih ederek cildinizin gün boyunca bakımlı görünmesini ve nefes alarak sağlığının korunmasını sağlayabilirsiniz. Fondöten fırçasına az miktarda fondöten alıp yüzün ortasından yanaklara ve dışa doğru yayarak sürün. Önce yatay sonra da dikey hareketlerle uygulamaya dikkat edin.
Gözlerinizi Belirginleştirin!
Hiç makyaj yapmaya zamanınız olmasa bile rimel sürmek gözlerinizi öne çıkarır ve size harika bir görünüm kazandırır. İyi marka ve hacimli gösteren rimeli makyaj çantanızdan eksik etmeyin. Rimelden en iyi sonucu almak için kirpiklerin önce dış kısmını sonra iç kısmından yukarı doğru hafif hareketlerle tarayın. Böylece kirpiklerinizi rimel fırçasıyla tam olarak kavrarsınız ve daha dolgun bir görünüm kazandırırsınız.
Dudaklarınızı Dolgunlaştırın!
Ruj seçiminde önceliğiniz bakım yapan ve renk veren ürünler olmalıdır. Kullandıktan sonra dudaklarınızı kurutan, çatlamasına neden olan rujların, rengini çok beğenseniz de artık kullanmayın. İkisini bir arada sunan rujlar bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Rujunuzu sürdükten sonra dudaklarınızın tam ortasına ışıltılı bir parlatıcı dokundurun. Bu hareket dudakların daha dolgun görünmesini sağlayacaktır.

0 Response to "Doğal Makyaj Sırları..."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme