59 TL.na hem incelip hemde güzelleşiyoruz...

Artık Kilolarınızdan kurtulmak çok kolay ! Alpha Medikal Estetik Merkezinde 10 Seans Fatburn, 1 Seans diyetisyen eşliğinde yağ oranı, kilo belirleme ve diyet programı 1000TL yerine 59TL Yanında Profesyonel Gözenek Sıkılaştırıcı, Ozon + Radyofrekanslı Cilt Bakımı Hediye (3 Ay Geçerlidir.)

Fatburn aleti ile yorulmadan zayıflamak ister misiniz?
Beslenme ve Diyet Uzmanı gözetiminde yapılan uygulamalarda kişilerin vücut ağırlığı, yaşı, toplam vücut yağı, kas yapıları ve fiziksel aktivite seviyesine göre programlar hazırlanarak "haraketlikondisyon aletinin etkin ve sağlıklı kullanımı amaçlanmaktadır.
Diyetisyen gözetiminde yapılacak olan vibrason uygulaması kasları, kemik yapısını ve eklem bağlarını güçlendirdiğinden, eklem sakatlanması riskini azaltır.
Kas zafiyetini ve gevşekliğini ortadan kaldırır, ağrıları azaltır, tüm vücutta rahatlama yaratır. Kan dolaşımını düzenler, kemik erimesi bozukluklarının düzeltilmesine katkı sağlar. Çalışma esnasında kalp atış hızı sabit kaldığından vücuda ilave yük getirmez.
Vücutta sıvı birikmesini engeller, birikmiş sıvıların drenajına yardımcı olur.
Diyet uzmanının hazırladığı kişiye özel program çerçevesinde, serbest yağların parçalanmasını hızlandırır. En önemlisi kas yapısını geliştirdiği için bölgesel  selülitleri giderir. Vücudun sıkı bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur, selülit oluşumunu engeller.
Alpha Medikal Estetik Merkezinde hizmete sunulan Fatburn (Haraketli Kondisyon Aleti) sağlıklı yaşam, mutlu yaşam felsefemizde önemli bir yer tutacak.

Fırsat Hakkında Detaylı Bilgi ve Fırsatı Yakalamak için Tıklayın...

0 Response to "59 TL.na hem incelip hemde güzelleşiyoruz..."

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme