Selülite Savaş Açtık!

Estethica Ataşehir ve Bakırköy’de 1 seans Eximia kavitasyon ve 1 seans radyo frekans ile incelme 150 TL yerine sadece 69 TL!

Fırsatı Yakalamak için Tıklayın...

İncelmek için diyetlerden egzersizlere kadar birçok yöntem peşinde koşan kadınlar için artık daha kolay yöntemler de mevcut.

Kavitasyon konusunda Eximia farkıyla öne çıkan Estethica, “Sağlıklı Güzellik” ilkesiyle; incelmeden masaja, cilt bakımından saç ekimine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü estetik işlemi sunuyor.

Kilolarından ve fazla yağlarından şikayet edenler için öncelikle kavitasyonu açıklayalım:

Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma selülit ile ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur.

Kavitasyon kurtulmak istenilen bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağı öncelikle eritmek ve selülitli bölgenin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü bir sistemdir. İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2 – 10 cm arasında ciddi bir incelme görülür.

Kavitasyon hakkında yeterince bilgiye kavuştuktan sonra biraz da radyo frekanstan bahsetmek gerekirse; radyo frekans, hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirerek su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmaktır. Bu sayede hem derin hem de yüzeysel selülit bölgelerini tedavi edebilmektedir.

Fazla kilolarından kurtulmak istiyorsan en hızlı ve çabuk çözüm burada. Hem selülitlerden, hem de istenmeyen yağlardan kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı…


Güzelliğine önem veren kadınlar için yakala.co yakaladı:

• Bu yakala.co kuponuyla Estethica Ataşehir ve Bakırköy’de 1 seans Eximia kavitasyon ve 1 seans radyo frekans ile incelme 150 TL yerine sadece 69 TL!
• 25 Ocak 2011 – 25 Nisan 2011 tarihleri arasında, 3 ay boyunca geçerlidir.
• Haftanın her günü kullanılabilir.
• Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin.
• Rezervasyon yaptırman gerekli: Ataşehir için 0216 655 50 00 – Bakırköy için 0212 466 44 44
• Rezervasyon iptalini en geç 1 gün öncesinden bildirmen gerekiyor.
• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
• Bonus Kart kullanıcıları bu fırsatı satın aldıklarında %5 Bonus kazanıyor.

Estethica Ataşehir
Adres: Küçükbakkalköy Mah.
Işıklar Cad. No: 32/A Ataşehir – İstanbul
Telefon: 0216 655 50 00

Estethica Bakırköy
Adres: İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok.
No:1 Bakırköy İstanbul
Telefon: 0212 466 44 44
www.estethica.com.tr

0 Response to "Selülite Savaş Açtık!"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme