Promosyon Ürünleri Fuarı 25. yılını kutluyor! 

Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı, 25. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Her yıl  üretici, alıcı, satıcı ve tedarikçileri bir araya getiren fuar, 2010 yılında sektörün ihracat kapısı olmayı ve tüm beklentilere cevap vermeyi hedefliyor.

Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı,  25. yılını kutluyor. Fuar, ülke ekonomisinde büyük önem taşıyan sektörün üretici, alıcı, satıcı ve tedarikçileriyle tüm taraflarını bir araya getirerek ihracat kapısı olmayı ve tüm beklentileri karşılamayı hedefliyor. PROMOTÜRK Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği  tarafından ,  ITE Group Plc. Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) işbirliği ile düzenlenen PROMOTÜRK 2010, 22-25 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecek.
1 Milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan sektörün, ülke ekonomisinin %60’ına sahip olan İstanbul’daki 25. buluşması olacak PROMOTÜRK Fuarı’na 1.500 yabancı alıcının getirilmesi hedefleniyor. Promosyon sektörünün yoğun olarak çalıştığı ilaç, bankacılık, gıda, otomotiv, kozmetik ve eğitim sektörlerinin merkezi konumunda olan İstanbul, ulaşım ve konaklama imkanları, tarihi ve kültürel turizm avantajlarıyla da uluslararası alıcılar için de bir buluşma noktası haline gelmeyi, sektörün gücünü bir kat daha artırmayı amaçlıyor.
Satışları hızla ilerleyen ve 15 bin metrekarede gerçekleştirilmesi hedeflenen fuarda 150’nin üzerinde katılımcı olması hedefleniyor. Fuarın katılımcı profilini; iş dünyası ürünleri, kurumsal promosyon ürünleri, özel tasarım ürünler, porselen, cam ve deri ürünler, tekstil promosyon ürünleri, saatler, elektronik eşya promosyon ürünleri, hediyelik eşya ürünleri, kırtasiye ürünleri ve kozmetik ürünler oluşturuyor.
Başta Avrupa, Rusya, Ukrayna, İran, Suriye, Ürdün, Irak, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri’nden olmak üzere yurtdışından yoğun katılım olması beklenen fuarda bu yıl 27 binin üzerinde ziyaretçi ağırlanması bekleniyor. Pazarlama, kurumsal iletişim ve marka müdürleri, ürün ve satın alma müdürleri, reklam ve halkla ilişkiler ajansları, doğrudan pazarlama iletişimcileri, organizasyon şirketleri, kamu kurum ve kuruluşları, ilgili dernek ve birlikler, toptancılar, acenteler fuarın başlıca ziyaretçi profilini oluşturuyor.
22 Eylül’de açılışı yapılacak olan 25. Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı 22 – 25 Eylül 2010tarihleri arasında 10.00 – 19.30 saatleri arasında tüm sektör profesyonelleri tarafından ziyaret edilebilecek.

Bu Yazı Promotive Promosyon tarafından promosyon sektöründeki yeni ürünleri tanıtmak ve kampanyaları duyurmak amacıyla hazırlanmıştır.
Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Telefon : 0212 222 48 41
Fax : 0212 222 48 42

0 Response to " "

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget

powered by Blogger | WordPress by Newwpthemes | Converted by BloggerTheme